Misyon

Misyon

Mert Turizm firması olarak, çözüm ortağı olarak çalıştığımız 1000’den fazla firmaya profesyonel anlamda hizmet sunmaktayız. Binek, orta ve üst segment araçlar ile işletmeler, kamu ve kuruluşların ihtiyaçlarına uygun araçların en uygun ve güvenli şekilde hizmete sunmaktayız. Hizmet verdiğimiz sektörde bir ilk diyebileceğimiz filo hizmeti sayesinde kalite standartlarımızı üst seviyelere taşımış bulunmaktayız.  Bu uygulama ile müşterilerimiz, internet üzerinden online olarak araç parklarını yönetebilmekte, sunduğumuz hizmetlere dair bilgileri detaylı şekilde inceleyebilmektedirler.

Müşteri memnuniyeti esaslı çalışma felsefemiz vazgeçilmez bir şirket değerimizdir. Yaptığımız ve yapacağımız tüm çalışmalarımızı ve yenilikleri müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak adına hayata geçirmekteyiz.

Kurum kültürünü benimsemiş, vizyon sahibi, kişisel yetkinlik, sistem düşüncesi ve takım çalışmasına sahip uzman kadromuz ile operasyonel filo kiralama ve Türkiye’nin tüm havaalanlarında otel, turistik, İş, özel paylaşımlı, butik ve V.I.P. hizmetleriyle ulaşım-taşımacılık alanında lider bir marka olarak, saygın bir sektör olmasını misyon edinmiştir.