Hakkımızda

Hakkımızda

Mert Turizm, 1995 yılında Ankara Mert Mümessillik Turizm San. Ve Tic. Ltd. Şti. unvanı ile kurulmuş Türkiye’nin ilk araç kiralama şirketlerinden biridir.

Kuruluşundan bu yana öğrenci taşımacılığı, personel taşımacılığı, filo kiralama ve vip transfer alanlarında hizmet vermiştir. Hizmet verdiği yıllar boyunca değişen ve gelişen dünyamıza uyum sağlamış, modern ve üstün hizmet anlayışını benimsemiştir. Gelişmiş teknolojik alt yapısı ve hizmet kalitesi ile çok sayıda kurum, kuruluş tarafından tercih sebebi olmuştur. Bu sayede güçlü mali yapısını her zaman korumuştur.

Mert Turizm, çözüm ortağı olarak çalıştığı 1000’den fazla firmaya profesyonel hizmet sunmaktadır. Filo kiralama sektörünün öncülerinden olan firmamız; müşterilerine online olarak araç parklarını her yönü ile yönetebilme imkanı sunmuş ve sektörün kalite standartlarını üst seviyeye taşımıştır.

Mert Turizm günümüz şartlarında uzun yıllara dayanan deneyimleri, her marka ve model araçlardan oluşan geniş filo yapısı ve uzman kadrosuyla şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik bir program dâhilinde en uygun koşullarda hizmet verme prensibiyle çalışmaktadır.

Mert Turizm Shuttle ve Mert Turizm VIP markalarımız müşterilerimizi Türkiye’nin tüm havaalanlarından alarak istedikleri yerlere VIP taşıma hizmeti sunmuştur.

Personel ve öğrenci taşımacılığı alanlarında her zaman yönetmeliklere uygun, kaliteli araç ve yetiştirilmiş personeli ile yıllardır yüzlerce kurum ve kuluşa hizmet sağlamıştır.

Müşteri memnuniyeti esaslı çalışma felsefemiz, vazgeçilmez bir şirket değerimizdir. Yaptığımız ve yapacağımız tüm çalışmalarımızı ve yenilikleri müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak adına hayata geçirmekteyiz.

Mert Turizm Tanıtım Dosyası İndir