Araç Kiralamadan Filo Kiralamaya Genel Bakış

Rentrent Duyuru -Araç Kiralamadan Filo Kiralamaya Genel Bakış

Araç Kiralamadan Filo Kiralamaya Genel Bakış

Ulaşım, kentleşme süreci ile birlikte talep haline gelen bir olgudur. Bireysel ulaşım ihtiyacının yanı sıra gelişen işletmelerde de ulaşım için çeşitli uygulamalar maliyet analizleri ile birlikte sunulmaya başlanmıştır. Büyük ya da küçük işletmeler için tekil olarak ulaşım aracının haricinde filo kurmak ve bu şekilde iş yürürlüğüne devam etmek daha sağlıklı olarak değerlendirilmiştir.

Avrupa’da araç paylaşımı olarak nitelendirilen ve ülkemizde de son yıllarda araç kiralama hizmeti ile kurulan şirketler, geçmişten günümüze farklı yöntemler ve uygulamalarla insanların ulaşım ihtiyacını gidermeye çalışmışlardır. Son yıllarda ülke genelinde artış gösteren bu firmalarda amaca uygun araç tahsis etmenin mali açıdan sağladığı kar zarar analizleri, hizmeti almak isteyen işletmeler tarafından değerlendirilmektedir.

İşletmelerin saha çalışmaları ve çeşitli iş seyahatleri için araç bulundurmaları standartları ve kaliteyi gösteren bir durumdur. Uzun yıllardır turizm ve taşımacılık hizmeti veren Mert Turizm, sektördeki en büyük eksikliklerden biri olan operasyonel araç kiralama ve filo kiralama konusunda deneyimli kadrosu ile kaliteli hizmet vermektedir. Filo kiralama hizmetinde online kullanım avantajları, birbirinden farklı ve yeni model araç bulma imkanı ve birçok faydalı uygulamayı sunarak Türkiye’de kaliteyi sunmaktadır. Ankara merkezli bir firma olan Mert Turizm, filo kiralama hizmetinde sektörde öncü bir isim olmayı hedef haline getirmiştir.